KONST / Litografier / Litografier 10143532
nr 1014 3532
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografier, 2 st. Einar Nerman (1888-1983), 126 / 350, signerade, motivet. 37x25
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 januari 2016
kl 19:31:45
100 kr
200 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman